Namık Kemal Üniversitesi-Ramada Tekirdağ Otel İşbirliği

     Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Ramada Tekirdağ Otel (Erd Otelcilik Turizm Yatırım Anonim Şirketi) arasında İşyeri Mesleki Uygulamaları Eğitim ve Öğretim İş birliği Protokolü imzalandı.

     Protokole Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile Ramada Tekirdağ Oteli Genel Müdürü Volkan Kuş imza atarken, Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokol töreninde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Gökmen Kantar, Ramada Oteli Satış Müdürü Can Pekbaş ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve otel işletmeciliği Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Hamide Salha bulundu.

     Protokol töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak özel sektörlerle olan iş birliklerine önem verildiğini kaydederek, imzalanan protokol ile Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programlarında kayıtlı öğrencilerin işbaşı eğitimi, mesleğe hazırlanma, mesleğin gerekli kıldığı bilgi ve becerileri arttırma ve mesleki becerilerini geliştirmeleri amaçlandığı aktardı. 

Ramada


This property is operated by ERD Hotel Management, Tourism and Investment Inc. under licence agreement with Ramada Woldwice Inc.